Ambasadorzy
Rossmanna

Ambasador Rossmanna to program skierowany do Studentów łódzkich uczelni, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń.

To rola idealna dla młodych osób  którzy chcą poznać branżę drogeryjną „od kuchni”. Dzięki naszemu programowi wybrani Studenci łódzkich uczelni rozwijają kluczowe kompetencje na rynku pracy – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy.

Ambasador zajmuje się aktywną promocją firmy Rossmann na uczelni oraz w całym środowisku akademickim. Wraz z przedstawicielami firmy przygotowuje i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach uczelnianych takich jak wykłady na uczelniach czy wirtualne targi pracy. Wspiera również rekrutację na staże i praktyki oferowane przez Rossmann. Korzystając z social mediów promuje Rossmann oraz wydarzenia organizowane przez firmę. Ambasador Rossmanna  łączy firmę oraz uczelnię i środowisko akademickie.

Zainteresowana/zainteresowany?
Zobacz, co możesz zyskać
jako Ambasador Rossmanna!

 • Uczysz się branży drogeryjnej
 • Uczestniczysz w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach
 • Poznajesz pracowników Rossmanna z całej Polski
 • Rozbudowujesz profesjonalną sieć kontaktów zawodowych
 • Realizujesz ciekawe projekty – również autorskie
 • Uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach
 • Rozwijasz kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy
 • Przeżyjesz niesamowitą przygodę:)

Pakiet Ambasadora Rossmanna

Pakiet Ambasadora
Rossmanna

 • Powitalny, bogaty pakiet kosmetyków składający się z produktów najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna.
 • Udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych.
 • Możliwość uczestniczenia w webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów.
 • Bezpłatny dostęp do platformy E-tutor przez cały okres kadencji.

Ambasadorzy

Anna Sobczak
Anna
Sobczak

Studentka 4 roku Logistyki na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Typowy umysł analityczny - najbardziej fascynuje ją świat analizy danych i to właśnie w tej dziedzinie planuje kontynuować swoją naukową podróż na studiach magisterskich.

Poza nauką na studiach jest zaangażowana w działalność w Kole Naukowym Zarządzania Produkcją i Konsultingu, gdzie uczestniczy w różnorodnych badaniach naukowych.

Dąży do ciągłego samorozwoju, śmiało bierze udział w stażach studenckich oraz uczestniczy w kursach, które rozwijają zarówno jej umiejętności zawodowe jaki i miękkie. Obecnie wiele swojego czasu poświęca na pracę na stanowisku Młodszego Analityka i uważa, że jest to obszar, w którym się realizuje.

Pomiędzy pracą a studiami znajduje jeszcze czas na swoje pasje – zdrowy styl życia i dietetykę. Kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, a największą frajdę sprawia jej planowanie każdego szczegółu podróży, bo jak mówi, zawsze wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Hanna Sawicka
Hanna
Sawicka

Studentka 4 roku Politechniki Łódzkiej na kierunku Logistyka. Poza godzinami zajęć  aktywnie działa w Samorządzie Studenckim PŁ.  

W czasie wolnym często pomaga prowadzić rodzinną kawiarnię. Uwielbia też podróżować, szczególnie tam, gdzie oprócz pięknych widoków jest również ciepło. 

Rozwija się także zawodowo w Project Managemencie, gdzie obecnie planuje swoją przyszłość.

Justyna Bebak-Szczucka
Justyna
Bebak-Szczucka

Inżynier Informatyki Politechniki Łódzkiej oraz studentka trzeciego roku Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim.

Absolwentka licznych kursów z zakresu zarządzania projektami i nowych technologii. Ekstrawertyczka, która częściej tańczy, niż chodzi i rzadziej mówi, niż śpiewa.

Od dzieciństwa związana z muzyką, obecnie realizuje swoją pasję w chórze. Pozostałe wolne chwile między programowaniem a zajęciami na uczelni spędza trenując na siłowni, eksplorując nowe trendy w makijażu lub odznaczając kolejne filmy z listy "do obejrzenia". 

Wśród planów na przyszłość wymienia kontynuację rozwoju w biznesie, najprawdopodobniej nie rozstając się z branżą IT.

Jeśli więc w social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, lubisz nawiązywać nowe kontakty, jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz zaskakiwać niestandardowymi rozwiązaniami to czekamy właśnie na Ciebie!

A jeśli dodatkowo aktywnie działasz w ramach Kół Studenckich, Projektów Uczelnianych – to jesteś naszym idealnym kandydatem.

CV oraz krótką informację, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE prześlij na adres: zaneta_wlochynska@rossmann.com.pl  
w tytule maila wpisz Ambasador.