Ambasadorzy
Rossmanna

Ambasador Rossmanna to program skierowany do Studentów łódzkich uczelni, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń.

To rola idealna dla młodych osób  którzy chcą poznać branżę drogeryjną „od kuchni”. Dzięki naszemu programowi wybrani Studenci łódzkich uczelni rozwijają kluczowe kompetencje na rynku pracy – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy.

Ambasador zajmuje się aktywną promocją firmy Rossmann na uczelni oraz w całym środowisku akademickim. Wraz z przedstawicielami firmy przygotowuje i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach uczelnianych takich jak wykłady na uczelniach czy wirtualne targi pracy. Wspiera również rekrutację na staże i praktyki oferowane przez Rossmann. Korzystając z social mediów promuje Rossmann oraz wydarzenia organizowane przez firmę. Ambasador Rossmanna  łączy firmę oraz uczelnię i środowisko akademickie.

Zainteresowana/zainteresowany?
Zobacz, co możesz zyskać
jako Ambasador Rossmanna!

 • Uczysz się branży drogeryjnej
 • Uczestniczysz w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach
 • Poznajesz pracowników Rossmanna z całej Polski
 • Rozbudowujesz profesjonalną sieć kontaktów zawodowych
 • Realizujesz ciekawe projekty – również autorskie
 • Uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach
 • Rozwijasz kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy
 • Przeżyjesz niesamowitą przygodę:)

Pakiet Ambasadora Rossmanna

Pakiet Ambasadora
Rossmanna

 • Powitalny, bogaty pakiet kosmetyków składający się z produktów najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna.
 • Udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych.
 • Możliwość uczestniczenia w webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów.
 • Bezpłatny dostęp do platformy E-tutor przez cały okres kadencji.

Ambasadorzy 2022

Mikołaj Karolewski
Mikołaj
Karolewski

Student 3 roku Logistyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. 

Miłośnik wszelkich sportowych aktywności oraz książek z zakresu biznesu. Wiele swojego czasu poświęca na pracę na stanowisku Junior Project Manager oraz na działaniach w Łódzkim Regionie SF BCC. Jest również członkiem programu Top Young 100 łączącego studentów kierunków logistycznych i pokrewnych, którzy realizują wyzwania biznesowe z zakresu logistyki dla przedsiębiorstw. Ciągle stara się rozwijać oraz nabywać nowych umiejętności podnoszących kompetencje zarówno zawodowe jak i miękkie. 

W przyszłości planuje dalej rozwijać się w zakresie zarządzania projektami a w 2023 obronić pracę licencjacką. 

Monika Góra
Monika
Góra

Inżynier logistyki i studentka dwóch kierunków studiów magisterskich – informatyki stosowanej oraz translatoryki.

Ekstrawertyczka, humanistka i amatorka intrygujących wyzwań.

Często w drodze – między swoimi organizacjami studenckimi, uczelniami, pomysłami, projektami, warsztatami i wizjami…

Uwielbia tańczyć, spotykać się ze znajomymi, a także zadawać coraz to nowe pytania.

Natalia Marszałek
Natalia
Marszałek

Jest studentką 3 roku Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim. Poza robieniem analiz i sprawozdań finansowych uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Jednak na tę porę jej serce skradła siłownia i zajęcia fitness.  Właśnie w tej dziedzinie spełnia się poza murami uczelni i pracuje jako instruktor fitness oraz trener personalny. 

Dzięki temu aktywnie spędza czas i jednocześnie pomaga zadbać innym o zdrowy styl życia. 

Oprócz tego stale szuka nowych wyzwań oraz możliwości,  aktywnie uczestniczy również w stażach studenckich. Daje jej to możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju kursach, dzięki którym rozwija swoje umiejętności.

Jeśli więc w social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, lubisz nawiązywać nowe kontakty, jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz zaskakiwać niestandardowymi rozwiązaniami to czekamy właśnie na Ciebie!

A jeśli dodatkowo aktywnie działasz w ramach Kół Studenckich, Projektów Uczelnianych – to jesteś naszym idealnym kandydatem.

CV oraz krótką informację, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE prześlij do 31.10.2022r. na adres: zaneta_wlochynska@rossmann.com.pl  
w tytule maila wpisz Ambasador.