Ambasadorzy
Rossmanna

Ambasador Rossmanna to program skierowany do ambitnych i przebojowych Studentów łódzkich uczelni, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń związanych z employer brandingiem „pod okiem” profesjonalistów.

To rola idealna dla młodych osób chcących poznać branżę drogeryjną „od kuchni”. Dzięki naszemu programowi wybrani Studenci łódzkich uczelni rozwijają kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy.

Ambasador zajmuje się aktywną promocją firmy Rossmann na uczelni oraz w całym środowisku akademickim. Wraz z przedstawicielami firmy przygotowuje i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach uczelnianych takich jak wykłady na uczelniach czy wirtualne targi pracy. Wspiera również rekrutację na oferowane przez Rossmanna staże i praktyki. Korzystając z social mediów promuje Rossmanna oraz wydarzenia organizowane przez firmę. Ambasador Rossmanna stanowi swoisty „łącznik” między firmą a uczelnią i środowiskiem akademickim.

Zainteresowana/zainteresowany?
Zobacz, co możesz zyskać
będąc Ambasadorem Rossmanna!

 • Unikalne doświadczenie z zakresu employer brandingu zdobyte „pod okiem” profesjonalistów
 • Poznajesz branżę drogeryjną „od kuchni”
 • Uczestniczysz w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach
 • Poznajesz pracowników Rossmanna z całej Polski
 • Rozbudowujesz profesjonalną sieć kontaktów zawodowych
 • Realizujesz ciekawe projekty – również autorskie
 • Uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach
 • Rozwijasz kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy
 • Przeżyjesz niesamowitą przygodę:)

Pakiet Ambasadora Rossmanna

Pakiet Ambasadora
Rossmanna

 • Powitalny, bogaty pakiet kosmetyków składający się z produktów najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna.
 • Udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych.
 • Możliwość uczestniczenia w webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów.
 • Bezpłatny dostęp do platformy E-tutor przez cały okres kadencji.

Ambasadorzy 2022

Agata Fiszer
Agata
Fiszer

W przeszłości chciała zostać kryminalistykiem, jednak później trochę zmieniła plany. Pozostała w niej miłość do kryminałów, ale w pracy obecnie zajmuję się organizacją kursów i szkoleń dla pielęgniarek. Poza tym studiuje logistykę na piątym roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim i stara się nie odwlekać pisania pracy dyplomowej o wpływie kongestii na atrakcyjność inwestycyjną Łodzi. Studia umożliwiły jej wiele możliwości rozwoju – m. in. brała udział w kursach językowych z angielskiego i niemieckiego, praktykach w  dziale audytu firmy Ernst & Young, szkoleniach podnoszących kompetencje miękkie i zawodowe oraz prezentowałam referaty na konferencjach organizowanych wspólnie z kołem naukowym SKN SCM. W wolnych chwilach lubi czytać, grać w planszówki i poszerzać wiedzę o kosmosie. 

Marcel Bednarczyk
Marcel
Bednarczyk

Student 3 roku Computer Science realizowanego przez Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Zapalony programista i sportowiec. Wiele swojego czasu poświęca na aktywne działanie w Wydziałowej Radzie Samorządu i Stowarzyszeniu Studentów BEST PŁ. Należy również do Studenckiego Koła Naukowego UbiCOMP gdzie może realizować swoje marzenia związane z HCI - Human Computer Interaction. Prywatnie ogromny miłośnik zwierząt, a w szczególności psów. Swoją przygodę życia, zwaną Erasmusem, spędza na holenderskiej uczelni Fontys, gdzie studiuje Software Engineering. W przyszłości swoją pracą chciałby pomagać ludziom w trudach codziennego życia.

Jeśli więc w social mediach czujesz się „jak ryba w wodzie”, lubisz nawiązywać nowe kontakty, jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz zaskakiwać niestandardowymi rozwiązaniami to czekamy właśnie na Ciebie!

A jeśli dodatkowo aktywnie działasz w ramach Kół Studenckich, Projektów Uczelnianych – to jesteś naszym idealnym kandydatem.

CV oraz krótką informację, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE prześlij do 31.10.2022r. na adres: zaneta_wlochynska@rossmann.com.pl  
w tytule maila wpisz Ambasador.