Ambasadorzy
Rossmanna

Ambasador Rossmanna to program skierowany do Studentów łódzkich uczelni, którzy chcą połączyć studiowanie ze zdobywaniem zawodowych doświadczeń.

To rola idealna dla młodych osób  którzy chcą poznać branżę drogeryjną „od kuchni”. Dzięki naszemu programowi wybrani Studenci łódzkich uczelni rozwijają kluczowe kompetencje na rynku pracy – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy.

Ambasador zajmuje się aktywną promocją firmy Rossmann na uczelni oraz w całym środowisku akademickim. Wraz z przedstawicielami firmy przygotowuje i uczestniczy w rozmaitych wydarzeniach uczelnianych takich jak wykłady na uczelniach czy wirtualne targi pracy. Wspiera również rekrutację na staże i praktyki oferowane przez Rossmann. Korzystając z social mediów promuje Rossmann oraz wydarzenia organizowane przez firmę. Ambasador Rossmanna  łączy firmę oraz uczelnię i środowisko akademickie.

Zainteresowana/zainteresowany?
Zobacz, co możesz zyskać
jako Ambasador Rossmanna!

 • Uczysz się branży drogeryjnej
 • Uczestniczysz w Pozytywnie Zakręconych wydarzeniach
 • Poznajesz pracowników Rossmanna z całej Polski
 • Rozbudowujesz profesjonalną sieć kontaktów zawodowych
 • Realizujesz ciekawe projekty – również autorskie
 • Uczestniczysz w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach
 • Rozwijasz kluczowe na rynku pracy kompetencje – umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, planowanie oraz organizowanie pracy
 • Przeżyjesz niesamowitą przygodę:)

Pakiet Ambasadora Rossmanna

Pakiet Ambasadora
Rossmanna

 • Powitalny, bogaty pakiet kosmetyków składający się z produktów najczęściej wybieranych przez klientów Rossmanna.
 • Udział w dwóch wybranych przez siebie warsztatach Pozytywnie Zakręconych.
 • Możliwość uczestniczenia w webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów.
 • Bezpłatny dostęp do platformy E-tutor przez cały okres kadencji.

Ambasadorzy 2022

Agata Fiszer
Agata
Fiszer

W przeszłości chciała zostać kryminalistykiem, jednak później trochę zmieniła plany. Pozostała w niej miłość do kryminałów, ale w pracy obecnie zajmuję się organizacją kursów i szkoleń dla pielęgniarek. Poza tym studiuje logistykę na piątym roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim i stara się nie odwlekać pisania pracy dyplomowej o wpływie kongestii na atrakcyjność inwestycyjną Łodzi. Studia umożliwiły jej wiele możliwości rozwoju – m. in. brała udział w kursach językowych z angielskiego i niemieckiego, praktykach w  dziale audytu firmy Ernst & Young, szkoleniach podnoszących kompetencje miękkie i zawodowe oraz prezentowałam referaty na konferencjach organizowanych wspólnie z kołem naukowym SKN SCM. W wolnych chwilach lubi czytać, grać w planszówki i poszerzać wiedzę o kosmosie. 

Marcel Bednarczyk
Marcel
Bednarczyk

Student 3 roku Computer Science realizowanego przez Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Zapalony programista i sportowiec. Wiele swojego czasu poświęca na aktywne działanie w Wydziałowej Radzie Samorządu i Stowarzyszeniu Studentów BEST PŁ. Należy również do Studenckiego Koła Naukowego UbiCOMP gdzie może realizować swoje marzenia związane z HCI - Human Computer Interaction. Prywatnie ogromny miłośnik zwierząt, a w szczególności psów. Swoją przygodę życia, zwaną Erasmusem, spędza na holenderskiej uczelni Fontys, gdzie studiuje Software Engineering. W przyszłości swoją pracą chciałby pomagać ludziom w trudach codziennego życia.

Jeśli więc w social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, lubisz nawiązywać nowe kontakty, jesteś osobą energiczną, kreatywną i lubisz zaskakiwać niestandardowymi rozwiązaniami to czekamy właśnie na Ciebie!

A jeśli dodatkowo aktywnie działasz w ramach Kół Studenckich, Projektów Uczelnianych – to jesteś naszym idealnym kandydatem.

CV oraz krótką informację, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie CIEBIE prześlij do 31.10.2022r. na adres: zaneta_wlochynska@rossmann.com.pl  
w tytule maila wpisz Ambasador.