Stanowisko:

Lider Zespołu E-commerce

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, przegląd potrzeb użytkowników końcowych i interesariuszy ,
  • budowanie ścieżki rozwoju produktu,
  • dbanie o spójność architektury rozwiązań w obszarze,
  • zarządzanie backlogiem produktu,poszukiwanie inicjatyw i udział w projektach R&D,
  • komunikacja z zespołem deweloperskim,
  • optymalizacja istniejących procesów,
  • organizacja pracy w Azure DevOps,
  • planowanie ścieżki rozwoju zespołu deweloperskiego,
  • dbanie o wysoki poziom wiedzy oraz dokumentacji w zespole,
  • udział w spotkaniach, prowadzenie spotkań (w tym wydarzenia scrum).

Nasze wymagania

  • doświadczenie i wiedza praktyczna w zakresie e-commerce,
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołów deweloperskich,
  • dobre zarządzanie czasem i sobą w czasie, umiejętność planowania,
  • umiejętności argumentowania i przekonywania,
  • umiejętność budowania autorytetu,
  • umiejętność przełożenia celów strategicznych na pracę zespołów deweloperskich,
  • budowanie oraz mierzenie efektywności procesów.

Mile widziane

  • doświadczenie w programowaniu,
  • doświadczenie w budowaniu architektury systemów,
  • znajomość platform cloudowych, np. AWS, GCP,
  • znajomość Azure DevOps / TFS,
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy hybrydowej
  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,
  • game room..

Dodatkowo przy umowie o pracę:

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa B2B , Umowa o pracę
AplikujPoleć kandydata