Stanowisko:

Analityk Biznesowy w Dziale Zarządzania Procesami

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie jednostek biznesowych w identyfikowaniu, analizie i weryfikacji potrzeb,
  • opracowanie koncepcji rozwiązań biznesowych oraz prezentowanie treści/rekomendacji w odpowiednich, atrakcyjnych formach, dostosowanych do odbiorcy,
  • modelowanie procesów biznesowych,
  • wsparcie procesów wdrażania strategii organizacyjnej,
  • koordynowanie oraz monitorowanie procesów zmian,
  • tworzenie i monitorowanie miar efektywności biznesowej procesów,
  • działanie w ramach zespołów projektowych pracujących w różnych metodykach, zarówno klasycznych jak i zwinnych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętność planowania i skutecznej, sumiennej realizacji zadań analitycznych,

  • inicjatywa w działaniu oraz umiejętność argumentowania prezentowanych rozwiązań,

  • umiejętność analizy, interpretacji i syntezy złożonych zagadnień,

  • doświadczenie w pracy dla klientów o różnym profilu działalności (skala, branża, itp.) oraz dla interesariuszy na różnych szczeblach organizacji.

Lokalizacja:
Łódź, św. Teresy 109, woj. łódzkie