Centrum Informatyczne piłkarskim mistrzem Rossmanna

Centrum Informatyczne piłkarskim mistrzem Rossmanna

Centrum Informatyczne piłkarskim mistrzem Rossmanna  

Około 600 uczestników, w tym ponad 170 dzieci bawiło się w sobotę, 3 czerwca, podczas Rossmann CUP 2023. W Parku na Zdrowiu na najmłodszych czekały dmuchańce, strefa zabaw, fotobudka i stanowisko do malowania buziek. Rodzice natomiast mieli czas na wspólne rozmowy przy grillu. W tle tej sielanki na stadionie Kolejarza toczyła się piłkarska rywalizacja. W jej efekcie Mistrzami Rossmanna zostali zawodnicy Centrum Informatycznego Rossmanna. Oni także zdobyli dwie z trzech nagród indywidualnych.  

Mistrzowskiego tytułu broniła drużyna z Centrum Dystrybucyjnego w Grudziądzu, a do piłkarskiej rywalizacji stanęło osiem zespołów. W tegorocznej edycji w grupie A - Zieloni zajęli 3. Miejsce, a rywalizację wygrało Centrum Informatyczne, które zdobyło 7 punktów – tyle samo, co zawodnicy z centrali naszej firmy. O zajęciu pierwszego miejsca zdecydował lepszy bilans bramkowy inżynierów IT. W bezpośrednim starciu programistów z centralą, po bardzo wyrównanym, interesującym i toczonym w duchu fair-play meczu, padł wynik 1:1. Jak się później okazało, była to jedyna nieobroniona bramka przez bramkarza CIR – Przemysława Kardasa. W grupie B pozytywną niespodzianką była postawa Drogerii. Piłkarze tej drużyny zdobyli 6 pkt. i zakwalifikowali się do finału. Przypomnijmy, że w zeszłym roku nie wygrali żadnego meczu. W kilkanaście miesięcy zespół ten przeszedł niesamowitą metamorfozę. Ostatecznie w meczu o 3. miejsce Centrala pokonała 2:0 Centrum Dystrybucyjne Łódź-1.

W finale Centrum Informatyczne pokonało 6:0 zespół Drogerii. Popis piłkarskich umiejętności dał Radosław Deja, który zdobył hat-tricka. To zdecydowało o tym, że został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju.

Gratulujemy zawodnikom, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping. Pracownicy Centrum Informatycznego Rossmanna są wyjątkowo skuteczni nie tylko na boisku. Każdego dnia pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi z których korzysta tysiące naszych pracowników i miliony klientów.

Czym zajmują się na co dzień? Sprawdźcie na www.rossmann.tech

#Rossmann
#RossmannCup
#CentrumInformatczneRossmann

Wróć do listy