78 lat Politechniki Łódzkiej

78 lat Politechniki Łódzkiej

78 lat Politechniki Łódzkiej

W dniu wczorajszym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w 78. obchodach powstania Politechniki Łódzkiej, której partnerem biznesowym jesteśmy już od 2019 roku. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta, województwa oraz firm, które aktywnie wspierają Uczelnię. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody i wyróżnienia studentom, doktorantom i absolwentom za wybitne osiągnięcia oraz za prace doktorskie i dyplomowe. Rozstrzygnięto również konkurs im. Prof. Włodzimierza Krysickiego o nagrodę dyrektora Instytutu Matematyki Politechniki Łódzkiej, na najlepszą pracę licencjacką i magisterską.

„Metody segmentacji klientów” to tytuł najwyżej ocenionej przez jury pracy licencjackiej, której autorką jest Patrycja Rękorajska. Nagrodę za najlepszą pracę magisterską otrzymała Agnieszka Augustyniak, za pracę pod tytułem „Funkcje agregujące i ich zastosowania w matematyce aktuarialnej”.

W imieniu naszej firmy nagrodę wręczyła dyrektor Działu Personalnego Ilona Perużyńska-Zych oraz dyrektor Instytutu Matematyki, dr hab. Katarzyna Szymańska-Dębowska, prof. Politechniki Łódzkiej.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a Uczelni życzymy kolejnych wybitnych studentów i absolwentów.

#Rossmann
#PolitechnikaŁódzka

Wróć do listy