Nowi Ambasadorzy Rossmanna

Nowi Ambasadorzy Rossmanna

Nowi Ambasadorzy Rossmanna W minioną środę w centrali naszej firmy  odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie inaugurujące naszą współpracę z nowymi Ambasadorami. Przeczytajcie kto w tym roku będzie nas promował w środowisku akademickim i wspierał w organizacji wydarzeń skierowanych do studentów.

Monika Góra - Inżynier logistyki i studentka dwóch kierunków studiów magisterskich – informatyki stosowanej oraz translatoryki. Ekstrawertyczka, humanistka i amatorka intrygujących wyzwań. Często w drodze – między swoimi organizacjami studenckimi, uczelniami, pomysłami, projektami, warsztatami i wizjami… Uwielbia tańczyć, spotykać się ze znajomymi, a także zadawać coraz to nowe pytania.

Natalia Marszałek - Jest studentką 3 roku Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim. Poza robieniem analiz i sprawozdań finansowych uwielbia wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Jednak na tę porę jej serce skradła siłownia i zajęcia fitness. Właśnie w tej dziedzinie spełnia się poza murami uczelni i pracuje jako instruktor fitness oraz trener personalny. Dzięki temu aktywnie spędza czas i jednocześnie pomaga zadbać innym o zdrowy styl życia. Oprócz tego stale szuka nowych wyzwań oraz możliwości, aktywnie uczestniczy również w stażach studenckich. Daje jej to możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju kursach, dzięki którym rozwija swoje umiejętności. 

Mikołaj Karolewski - Student 3 roku Logistyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Miłośnik wszelkich sportowych aktywności oraz książek z zakresu biznesu. Wiele swojego czasu poświęca na pracę na stanowisku Junior Project Manager oraz na działaniach w Łódzkim Regionie SF BCC. Jest również członkiem programu Top Young 100 łączącego studentów kierunków logistycznych i pokrewnych, którzy realizują wyzwania biznesowe z zakresu logistyki dla przedsiębiorstw. Ciągle stara się rozwijać oraz nabywać nowych umiejętności podnoszących kompetencje zarówno zawodowe jak i miękkie. W przyszłości planuje dalej rozwijać się w zakresie zarządzania projektami a w 2023 obronić pracę licencjacką.

Witajcie na pokładzie 😊

 

Wróć do listy