Wiedzieliście, że chomik przez jedną noc jest w stanie przebiec ponad 12 km?!

Wiedzieliście, że chomik przez jedną noc jest w stanie przebiec ponad 12 km?!

Wiedzieliście, że chomik przez jedną noc jest w stanie przebiec ponad 12 km?!

Każdego roku w Rossmannie rozszerzamy ofertę benefitów dla naszych pracowników. W tym roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce, dzięki współpracy z firmą PETHELP, wprowadziliśmy pakiet opieki weterynaryjnej dla właścicieli zwierzaków. Korzystać z niego mogę nie tylko właściciele psów i kotów.  

W minionym tygodniu właściciele gryzoni i zajęczków mieli okazję uczestniczyć w webinarze poświęconym tym właśnie futrzakom.  Wcześniejsze spotkania skupiały się m.in. na lękach separacyjnych psów i kotów, zasadach udanego spaceru z psem czy podstawowej profilaktyce i leczeniu naszych czworonogów.

Tym razem przenieśliśmy się w zupełnie inny świat. Dla wielu nieoczywisty, ale tym bardziej intrygujący. Prowadzący lek. wet. Przemysław Łuczak wprowadził nas w tajniki życia i funkcjonowania królików, szynszyli, myszoskoczków i wielu innych. Dowiedzieliśmy się min.in kiedy kichają szczurki, oraz czy świnki morskie to na pewno świnki morskie.

Jak się okazało, posiadaczy szczurków, chomiczków i reszty gryzoni w naszej Rossmannowej rodzinie nie brakuje, ponieważ podczas live spłynęło mnóstwo pytań.

Ten mały/wielki świat rozumiemy trochę lepiej dzięki – PETHELP.

Z jakich jeszcze, bardziej i mniej typowych benefitów korzystać mogą nasi pracownicy? Sprawdźcie na: https://lnkd.in/eDcQcZtE

#Rossmann
#KlubZwierzaka
#Pethelp
#Benefity

 

Wróć do listy