Przemek Kossakowski gościem Inspirujących Spotkań Rossmanna

Przemek Kossakowski gościem Inspirujących Spotkań Rossmanna

Przemek Kossakowski gościem Inspirujących Spotkań Rossmanna

Spotkania, które inspirują, dodają energii do działania i motywują, w Rossmannie organizowane są cyklicznie już od kliku lat. Gościliśmy już m.in. Dorotę Wellman, Jacka Walkiewicza, Marcina Prokopa, Mateusza Kusznierewicza, czy Roberta Karasia – w kilka dni po tym, gdy ten, kiedy ustanowił rekord świata na dystansie 5 x Iron Man.
W minionym tygodniu do tego grona dołączył, kolejny, niezwykły prelegent.

Trzykrotnie mieliśmy przyjemność zorganizować spotkania dla studentów oraz naszych pracowników z  inspirującym podróżnikiem, dziennikarzem, pisarzem i łowcą adrenaliny - Przemkiem Kossakowskim.

O podejmowanych wyzwaniach, wtajemniczeniach i projektach opowiadał tak wciągająco, że godziny zarezerwowane na jego wystąpienie mijały zdecydowanie za szybko.

W trakcie dwóch  spotkań z pracownikami Rossmanna „Kosa” dzielił się  doświadczeniami z produkcji telewizyjnych, emocjami towarzyszącymi mu w trakcie wypraw, czy wtajemniczeń, a także swoimi refleksjami − i te wywierały na nas nie mniejsze wrażenie, niż przygody, w których uczestniczył.

W opowieściach Przemka nie brakuje historii zabawnych, jak i tych wzruszających. Dzięki tym spotkaniom, wiemy już trochę, jaką wódkę piją duchy, czym są odmienne stany świadomości, jak wygląda egzorcyzm lewego koła w samochodzie i czy złamane serce może wyleczyć szeptunka.

W zaaranżowanej i prowadzonej przez nas wspólnie z Biblioteką Uniwersytetu Łódzkiego strefie coworkingowej Rossmanna nasz gość opowiadał o projekcie „Down The Road” – założeniach projektu, przygodach z planu i o tym, jak to wszystko -  swoją spontanicznością, szczerością i wiernością sobie, pozytywnie wywrócili do góry nogami bohaterowie programu .

Już w styczniu, gościem kolejnego Inspirującego spotkania będzie Bartłomiej Kubkowski, który w tym roku podjął próbę ustanowienia Rekordu Guinnessa płynąc wpław z Polski do Szwecji, w czasie poniżej 60 godzin.

#Rossmann
#InspierująceSpotkania
#Profesjonaliści&Pasjonaci

 

Wróć do listy