Rossmann z nagrodą Digital Excellence Awards 2022

Rossmann z nagrodą Digital Excellence Awards 2022

Rossmann z nagrodą Digital Excellence Awards 2022

W nowy tydzień wkraczamy z informacją o kolejnym sukcesie!
Nasza firma otrzymała Nagrodę Digital Excellence Awards 2022, w kategorii: Digital Capabilities, czyli wykorzystaniu możliwości cyfrowych.

Jury konkursu organizowanego przez @Digital Excellence i @CIONET Polska doceniło ogrom wykonanej pracy w zakresie użycia nowych technologii, ale także wykorzystanie potencjału w zakresie komunikacji wewnętrznej skierowanej do pracowników oraz możliwości  wykorzystania wdrożonego rozwiązania w działaniach marketingowych.

- W Rossmannie zbudowaliśmy kompleksowy system komunikacji, dzięki któremu możemy efektywnie dotrzeć do kilkunastu tysięcy pracowników oraz wielu milionów klientów odwiedzających drogerie. Składa się na niego między innymi 5000 monitorów w drogeriach do komunikacji z klientami, a także 1600 ekranów dotykowych umieszczonych na zapleczach socjalnych. Workplace jest jednym z elementów tego systemu – mówi Piotr Kiszkiel -  dyrektor Centrum Informatycznego Rossmann.

Projekt adaptacji ekranów w witrynach sklepowych oraz stworzenie sieci monitorów dotykowych na zapleczach to efekt pracy wielu działów.

- Bardzo istotne, że połączyliśmy tutaj siły, wiedzę i doświadczenie humanistów z Działu Komunikacji i ekspertów z Centrum Informatycznego Rossmann. Dzięki różnym spojrzeniom stworzyliśmy coś co świetnie działa i rzeczywiście pomaga w pracy. Trzeba też podkreślić rolę sporej grupy pracowników drogerii, którzy brali udział w badaniach focusowych przygotowujących do projektu. Na tym jednak ich rola się zakończyła – zarówno na etapie wdrażania jaki i obecnie, przekazują nam  wiele cennych wskazówek na temat funkcjonowania systemu – komentuje Tomasz Cieślak, kierownik Działu Komunikacji Wewnętrznej.

 

#Rossmann
#CentrumInformatyczneRossmann
#Komunikacja Wewnętrzna
#DigitalExcellenceAwards2022
#Profesjonliści&Pasjonaci

 

 

Wróć do listy