IT Leaders Meeting

IT Leaders Meeting

IT Leaders Meeting

W dniach 12 -13 października byliśmy gospodarzami "IT Leaders Meeting" – międzynarodowego spotkania kierownictwa IT z grupy Rossmann.

Mieliśmy przyjemność gościć naszych kolegów z Niemiec, Czech, Węgier, Albanii i Turcji. Głównym tematem spotkania było IT Security. Był to wątek wiodący, ale nie jedyny. Przedstawiliśmy także kilka realizowanych przez Centrum Informatyczne Rossmann projektów i rozwiązań. Opowiedzieliśmy między innymi o Heraklesie, komunikacji wewnętrznej z pracownikami i o ITSMie.  

Wiedząc, jak ważne jest aby o procesach i technologii rozmawiać w kontekście ich praktycznego wykorzystania w miejscu zastosowania, wspólnie odwiedziliśmy nasze drogerie, w których obecnie odbywa się testowanie nowych technologii.

W naszym magazynie natomiast zaprezentowaliśmy jedną z najbardziej zaawansowanych automatyzacji magazynów w tej części Europy. Naszych gości zaprosiliśmy także do laboratorium testowego w Centrum Informatycznym Rossmann.

Spędziliśmy dwa bardzo intensywne dni, inspirując się nawzajem wiedzą, wymieniając doświadczeniami i planując wspólne inicjatywy.  

#Rossmann
#CentrumInformatyczneRossmann
#ITLeadersMeeting
#Profesjonaliści&Pasjonaci

 

Wróć do listy