Solidny i przyjazny Rossmann 2022

Solidny i przyjazny Rossmann 2022

Solidny i przyjazny Rossmann 2022

Nie jedną, ale dwie prestiżowe nagrody przyznawane spełniającym najwyższe standardy pracodawcom otrzymał w kwietniu Rossmann. I to nie po raz pierwszy!

Kolejny rok z rzędu mamy zaszczyt posługiwać się tytułami Solidny Pracodawca oraz Friendly Workplace.

Kapituły obu konkursów szczególnie doceniły nasze działania prorozwojowe kierowane do pracowników, realizację idei work-life balance oraz wdrożenie bezpłatnego programu wsparcia psychologicznego i prawnego dla wszystkich osób zatrudnionych w Rossmannie.

„Bardzo wysoko oceniamy również pozostałe inicjatywy dla pracowników, jak dobrze znany  nam już projekt "Pozytywnie Zakręceni" umożliwiający rozwijanie pasji, nowe benefity jak "Pakiet Kultura", czy "Klub Zwierzaka" zapewniający bezpłatny dostęp do opieki weterynaryjnej dla właścicieli zwierząt. Rozmach i zakres Państwa działań naprawdę robi duże wrażenie. Nie sposób pominąć aktywności prospołecznej. W tym miejscu, przekazujemy wyjątkowe słowa uznania  za aktywne działania pomocowe na rzecz społeczności ukraińskiej” - argumentował przyznanie naszej firmie nagrody Friendly Workplace Piotr Ługowski - szef redakcji portalu MarkaPracodawcy.pl

Dziękujemy za słowa uznania i zapewniamy, że w następnych latach także będziemy Friendly i Solidni realizując, w myśl naszej kluczowej wartości „Po pierwsze ludzie”, kolejne przedsięwzięcia dla pracowników.

Wróć do listy