Mission Complete!

Mission Complete!

Mission Complete!

I edycja ogólnofirmowego programu rozwojowego Misja ROZWÓJ 2.0 w kwietniu dobiegła końca! Dla jego uczestników to jednak dopiero początek, gdyż droga rozwojowa w Rossmannie nigdy się nie kończy!

Nasza Misja 2.0 trwała 7 miesięcy, w trakcie których wspólnie rozwijaliśmy świadomość biznesową, zarządzanie projektami, doskonaliliśmy zdolności przywódcze oraz szlifowaliśmy umiejętności wystąpień publicznych.  

Wielomiesięczną przygodę rozwojową podsumowaliśmy, w trakcie wielkiego finału. „Wszyscy poczuliśmy moc rozwoju, świetną atmosferę. Były momenty wzruszenia i upragniony efekt WOW” – mówi Aleksandra Mijalska jedna ze współorganizatorek programu.  

21 wyjątkowych uczestników podzieliło się z publicznością swoimi wrażeniami na temat programu. Każdy z nich w formie storytellingu, w ramach krótkiego wystąpienia zaprezentował jeden z obszarów zdobytej wiedzy.

Maja Kwiatkowska – Kierownik Działu Rozwoju Pracowników Rossmanna: „Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnikom programu i życzymy dalszego poszerzania kompetencji. Nie zwalniamy tempa, ponieważ nowa edycja już niebawem!”  

Gotowi na Misję 3.0? My już nie możemy się doczekać!  

#Rossmann
#MisjaRozwój2.0

 

 

Wróć do listy