Ostatnie kilka dni to czas, kiedy chcemy być razem wspierając naszych sąsiadów.

Ostatnie kilka dni to czas, kiedy chcemy być razem wspierając naszych sąsiadów.

Ostatnie kilka dni to czas, kiedy chcemy być razem wspierając naszych sąsiadów. Nasi Pracownicy nieustannie angażują się w pomoc czym pokazują, że mają  wielkie serca, a ich świetne pomysły z chęcią wykorzystujemy przygotwując kolejne działania pomocowe. Zależy nam aby wsparcie, które organizujemy było długofalowe, usystematyzowane i odpowiadało na konkretne, realne potrzeby.
Co robimy obecnie?

9 ciężarówek z żywnością i wodą trafi bezpośrednio do Kijowa. Współpracujemy z Caritasem oraz Polskim Czerwonym Krzyżem. Za ich pośrednictwem dostarczamy artykuły higieniczne dla potrzebujących z Ukrainy. Do Wydziału Obrony Cywilnej Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi dostarczyliśmy kilkadziesiąt palet produktów, które rozdane zostaną uchodźcom. W trakcie przygotowania jest wielki transport (9 ciężarówek) z żywnością i wodą, który trafi bezpośrednio do ogarniętego wojną Kijowa.

1000 zł dla pracowników z Ukrainy.
Każdy nasz pracownik, który jest obywatelem Ukrainy może liczyć na zapomogę w wysokości 1000 zł, dzięki której będzie mógł wesprzeć swoich bliskich. Dotyczy to osób, które są bezpośrednio zatrudnione w Rossmannie, ale także pracowników firm zewnętrznych.

Organizujemy wewnętrzne zbiórki.
W ponad 400 naszych Drogeriach trwają organizowane przez naszych pracowników zbiórki produktów dla potrzebujących.
Wycofaliśmy produkty rosyjskich i białoruskich firm.
Zdjęliśmy z naszych półek artykuły produkowane w Rosji i w Białorusi. To łącznie 195 pozycji. Za naszym przykładem poszły wszystkie spółki Rossmanna w Europie!

Kod - 40% z aplikacją Rossmann PL.
Do 8 marca każdy użytkownik naszej aplikacji może zrobić zakupy tańsze o 40% i przekazać produkty dla potrzebujących. Wystarczy zrealizować kod z aplikacji. W promocji znalazło się ponad 3500 artykułów.

Czerwona linia, Contact Center i konsultacje w magazynach.
Dotychczasową anonimową pomoc specjalistów z zakresu psychologii, prawa i finansów, dostępną dla naszych pracowników, rozszerzyliśmy o język ukraiński. Uruchomiliśmy także Contact Cener obsługiwany przez trenerów i specjalistów, pracujących w Rossmannie. W naszych centrach dystrybucyjnych zorganizowaliśmy konsultacje z których korzystać mogą pracownicy.

Pokazujemy solidarność.
Na prośbę pracowników do wszystkich drogerii i magazynów przesłaliśmy naklejki na identyfikatory z flagą ukraińską. Zmieniamy także nasz logotyp pokazując, że nawet w ten sposób chcemy wesprzeć walczącą Ukrainę.

Pomagamy jak umiemy. Wszyscy!

 

Wróć do listy