Naszą MISJĄ jest ROZWÓJ!

Naszą MISJĄ jest ROZWÓJ!

Naszą MISJĄ jest ROZWÓJ! 
 
„Powiedz mi, to zapomnę, naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę” - tymi słowami B. Franklina zainaugurowaliśmy 15 listopada ubiegłego roku, 4. edycję naszego ogólnofirmowego programu rozwojowego Misja Rozwój.

W trakcie ostatnich 3 miesięcy z naszymi uczestnikami szczególne koncentrowaliśmy się  obszarach kompetencji przyszłości:  
 
🌈 Kreatywność & Innowacyjność 
🎙️ Wystąpienia Publiczne  
🌍 Przywództwo 

Warsztaty realizowane w ramach tego projektu były bogate w wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim w praktyczne case studies, a zaangażowanie naszych uczestników stanowiło integralną przestrzeń do rozwoju, opartą na modelu 70-20-10. 

Serdecznie dziękujemy naszym trenerom i ekspertom wewnętrznym Michał Szymański, Dorota Kutarnia, Małgorzata Kałużna, Michał Dudczak, Artur Ciupek-Tarnawski, Natalia Bartos  za ich wiedzę i pasję do dzielenia się nią z innymi. Razem z uczestnikami programu stworzyli oni przestrzeń do nauki, inspiracji i wzajemnego wsparcia. 
 
Także dzięki  wsparciu partnerów zewnętrznych:
Klientocentryczni, Bartłomiej Głowacki, TEATR KOMEDII IMPRO 
Misja Rozwój 4.0 dostarczyła nie tylko ogromnej dawki wiedzy merytorycznej i praktycznej, ale także inspiracji do dalszego, świadomego rozwoju.

Z niecierpliwością czekamy na galę finałową
programu, w trakcie której uczestnicy zaprezentują swoje inicjatywy projektowe.  

#Rossmann 
#MisjaRozwój 
#Rozwój 
#ProgramRozwojowy 
#Profesjonaliści&Pasjonaci

 

Wróć do listy