TechMinds – weź udział w konkursie i wygraj specjalne granty!

TechMinds – weź udział w konkursie i wygraj specjalne granty!

TechMinds – weź udział w konkursie i wygraj specjalne granty!

Już tylko do 16 lutego uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz studenci mogą zgłaszać się do trzeciej edycji konkursu Tech Minds, którego organizatorem jest PwC Polska.

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, innowacje odgrywają kluczową rolę w przekształcaniu edukacji. Dlatego przed uczestnikami tegorocznej edycji postawiono ważne pytanie: "W jaki sposób odpowiedzialnie wykorzystać technologię, aby wspierać edukację?".

Warto na nie odpowiedzieć, bo dla zwycięzców przygotowano trzy granty po 25 000 złotych,  po jednym dla każdej kategorii: szkoła podstawowa, szkoła średnia i uczelnia wyższa. Finaliści otrzymają również nagrody w wysokości 5 000 zł oraz nagrody merytoryczne i rzeczowe.

Tech Minds  to  wyjątkowe  przedsięwzięcie,  w którym nauka spotyka się z technologią, tworząc przestrzeń dla twórczych projektów edukacyjnych. Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do wykorzystywania technologii w sposób, który rozwija edukację lub wpływa na poprawę relacji w środowisku szkolnym lub akademickim.

Jednym z jurorów konkursu będzie Piotr Kiszkiel, Dyrektor Centrum Informatycznego Rossmanna, który w kapitule oceniającej nadesłane prace zasiada od pierwszej edycji konkursu.

Więcej o konkursie: https://www.pwc.pl/pl/tech-minds.html

 

#Rossmann

#CentrumInformatyczneRossmanna

#TechMinds

#Innowacje

#Technologia

#KonkursTechMinds

Wróć do listy