Konserwator
Stanowisko:

Konserwator

Twój zakres obowiązków

  • bieżące przeglądy i naprawy instalacji technicznych w obiektach zlokalizowanych na terenie Centrum Logistycznego w Grudziądzu (np. instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych centralnego ogrzewania, urządzeń i instalacji przeciwpożarowych, bram i platform załadunkowych, urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych),
  • wykonywanie we własnym zakresie drobnych prac (np. prace ślusarskie, stolarskie),
  • współpraca z wykonawcami zewnętrznymi prowadzącymi prace serwisowe i porządkowe na terenie Centrum,
  • organizacja dostaw narzędzi i materiałów technicznych niezbędnych do funkcjonowania spółki,
  • utrzymanie właściwych stanów magazynowych materiałów eksploatacyjnych,
  • szkolenia pracowników spółki i pracowników firm zewnętrznych wykonujących prace na rzecz spółki w zakresie obsługi urządzeń i zasad poruszania się po terenie centrali.

oczekiwania

  • wykształcenie wyższe, lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość w zakresie instalacji technicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność,
  • dodatkowym atutem będą: znajomość języka angielskiego, oraz posiadanie uprawnień do eksploatacji urządzeń energetycznych G1 i uprawnień do obsługi podestów ruchomych.

Lokalizacja:
Grudziądz, ul. Droga Łąkowa 118, woj. kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma