Technik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad infrastrukturą techniczną magazynu automatycznego,

  • dbałość i kontrolę nad zapewnieniem ciągłości procesu,

  • diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek oraz bieżącą konserwację,

  • naprawy, remonty, przywracanie stanu technicznego maszyn i urządzeń technicznych do pierwotnego, fabrycznego stanu,

  • aktywne działania mające na celu doskonalenie lub ulepszanie niezawodności maszyn i urządzeń, jak również poprawa warunków użytkowania obiektów,

  • realizację zadań/przeglądów zgodnie z harmonogramem prewencyjnego utrzymania ruchu,

  • raportowanie czynności w systemie CMMS.

Poszukujemy kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać  dotychczas zdobyte doświadczenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu: automatyka, mechanika, elektromechanika, elektronika, mechatronika,

  • znajomość automatyki lub elektrotechniki, lub mechaniki i rysunku technicznego,

  • znajomość zagadnień serwisowych, umiejętność diagnozowania awarii i usterek,

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie zmianowym,

  • komunikatywność, nastawienie na współpracę zespołową,

  • sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej,

  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu w magazynie automatycznym,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.