Osoba do wsparcia w Sekcji Rozwoju Technologicznego Drogerii

Do sekcji R&D (Badania i Rozwój) w ramach działu Innowacji w Rossmannie, poszukujemy pasjonata technologii będącego wsparciem zespołu, który pracuje nad technologicznymi rozwiązaniami wspierającymi rozwój największej sieci drogerii w kraju. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na technologię, z pasją do innowacji i rozwoju i chcesz zdobyć doświadczenie pracy projektowej przy wyzwaniach innowacyjnych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu R&D w opracowywaniu, testowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych dla sieci drogerii Rossmann (drogerie, logistyka, centrala),

  • analiza potrzeb biznesowych i opracowywanie dla nich strategii technologicznych,

  • udział w projektowaniu, rozwój i wdrażanie systemów informatycznych,

  • testowanie i ocena nowych technologii, narzędzi i rozwiązań,

  • monitorowanie trendów i innowacji w dziedzinie technologii, IT, retail i proponowanie nowych rozwiązań,

  • współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi z całego świata w zakresie rozwiązań technologii IT.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin do pracy w okresie lipiec - wrzesień,
  • gotowość pracy stacjonarnej w godzinach 9:00 - 17:00 w Centrum Informatycznym Rossmann (ul. Wersalska 75/77, Łódź),
  • znajomość narzędzi i technologii związanych z IT takich jak bazy danych, systemy operacyjne, sieci komputerowe, konfiguracja urządzeń,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • śledzenie nowości i innowacji w zakresie nowych technologii,
  • łatwość adaptowania się do nowych wyzwań i zadań.

Mile widziane

  • chęć podjęcia dalszej współpracy po okresie wakacyjnym w elastycznym systemie pracy.

to oferujemy

  • szansę zdobycia cennego doświadczenia,
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas lipiec-wrzesień z możliwością przedłużenia współpracy.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie