Inżynier Danych

Twój zakres obowiązków

  • budowa nowych, rozwój i optymalizacja aktualnych procesów ETL,
  • rozwój narzędzi pozwalających na budowanie i monitorowanie przepływów danych,
  • budowanie rozwiązań przetwarzania danych w czasie rzeczywistym (data streaming),
  • wsparcie procesów Machine Learning.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu przepływów danych z wykorzystaniem przynajmniej jednego z narzędzi: AirFlow, NiFi, Kafka, Spark Streaming lub Flink,
  • doświadczenie w budowaniu skonteneryzowanych aplikacji (Docker),
  • znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Python, Scala lub Java,
  • znajomość środowiska ELK,
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem Kubernetes,
  • znajomość platformy Confluent,
  • znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi Prometheus + Grafana,
  • doświadczenie w środowisku Cloudera lub Hortonworks Data Platform.
  • zorientowanie na szczegóły i dbałość o tworzone produkty.

zatrudnionym osobom na UOP oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma