Analityk Biznesowy IT

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych od strony zespołu IT,
  • identyfikacja potrzeb biznesowych na poziomie użytkownika systemu oraz proponowanie rozwiązań,
  • tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych,
  • opracowywanie koncepcji zmian w celu spełnienia wymagań biznesowych,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie opracowania rozwiązania w szczególności przekładanie potrzeb biznesowych na język techniczny / developerski,
  • udział w prowadzeniu testów przed- i po- wdrożeniowych,
  • udział w projektach usprawniających procesy logistyczne.

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • umiejętność efektywnej komunikacji,
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych w notacji BPMN,
  • umiejętność samodzielnego zorganizowania pracy dla siebie i małej grupki osób,
  • znajomość dobrych praktyk we wdrażaniu zmian w obszarze IT (np. devops, ITIL).

mile widziane

  • znajomość procesów logistycznych,
  • znajomość metodologii SCRUM i narzędzi ją wspierających.

Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma