Analityk Biznesowy

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie wewnętrznego klienta biznesowego w szukani nowych rozwiązań,
  • analiza i opis istniejących systemów informatycznych,
  • modelowanie procesów oraz budowanie wymagań dla systemów informatycznych,
  • tworzenie dokumentacji produktu,
  • działanie w ramach zespołu projektowego pracującego w metodyce Scrum.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy w metodologii Scrum\Agile,
  • zapisanie wymagań w postaci User Story,
  • znajomość notacji BPMN/UML dla definicji przypadków użycia oraz dokumentacji,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • umiejętność myślenia globalnego i procesowego oraz przewidywania,
  • zapał do pracy i chęć rozwoju dziedzinach wspomagających modelowanie procesów i rozwoju osobistego,
  • otwarty umysł i inicjatywa w działaniu,
  • terminowość i odpowiedzialność za realizowane zadania i projekty,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość tematów zakresów sztucznej integracji i procesów opierających swoje działania o AI oraz znajomość języka SQL.

zatrudnionym osobom oferujemy

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów· uzyskania przychodu,
  • elastyczny czas pracy.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma