Stanowisko:

Software Developer C#

Twój zakres obowiązków

  • pracę zespołową nad wieloma projektami opartych o technologię .NET oraz MS SQL Server 2016,
  • wsparcie w stopniowym przejściu na WPF + Devexpress lub inne technologie (większość projektów opartych jest na Winforms + Devexpress),
  • dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji,
  • wzmocnienie Teamu programistycznego swoim doświadczeniem, zaangażowaniem.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu w technologiach .NET Winforms,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS-SQL, T-SQL, SSIS,
  • pisanie testów jednostkowych,
  • mile widziana znajomość kontrolek Devexpress,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość częściowej lub pełnej pracy zdanej,

Dodatkowo przy umowie o pracę:

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie