Stanowisko:

Analityk ds. procesów tworzonych w narzędziu klasy ITSM/ESM

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i zarządzanie informacjami o dostępnych usługach, świadczonych przez wszystkie działy w organizacji,
  • projektowanie katalogu usług organizacji (w tym zapewnienie jego czytelności i użyteczności),
  • dostosowanie publikowanych informacji w katalogu usług do potrzeb określonych grup odbiorców – np. użytkowników biur lub drogerii,
  • rozbudowywanie katalogu o nowe usługi, a także wprowadzanie zmian lub wygaszanie istniejących usług,
  • zbieranie wymagań biznesowych do zadań, które mają być realizowane za pomocą narzędzi klasy ITSM/ESM i przekładanie ich procesy zgodne z określonymi standardami,
  • wspieranie dyskusji z działami biznesowymi na temat oferty usług oraz procesów,
  • konfiguracja usług w narzędziu ITSM/ESM,
  • nadzorowanie określonych zadań oraz procesów, w tym zapewnienie, że procesy dostosowane są do dobrych praktyk ITIL i tworzone zgodnie z wymaganymi standardami,
  • wsparcie i koordynacja realizowanych integracji z narzędziami klasy ITSM/ESM,
  • propagowanie wiedzy i świadomości we wszystkich działach biznesowych(w tym IT) w kontekście podejścia do modelu usługowego, w tym zarządzania incydentami i problemami.

Nasze wymagania

  • znajomość dobrych praktyk ITIL: zarządzanie usługami, incydentami, problemami i zmianą,
  • znajomość notacji BPMN, UML,
  • umiejętności analityczne do oceny informacji zebranych z wielu źródeł, dekomponowania informacji wysokiego poziomu na szczegóły,
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów i wypracowywania kompromisów procesowych,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji, warsztatów i szkoleń dla użytkowników i członków zespołu wewnętrznego,
  • umiejętność pracy w grupie i komunikacji z użytkownikiem biznesowym,
  • gotowość do pracy z nowymi technologiami i zdobywania nowych umiejętności.

mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu usługami(wykorzystując ITIL),
  • znajomość technologii i dobrych praktyk wspierających rozwiązania klasy ITSM/ESM,
  • zrozumienie funkcjonalności 4me oraz umiejętność wyjaśniania i rekomendowania możliwości platformy w celu maksymalizacji wartości dostarczanych usług.

to oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
AplikujPoleć kandydata