Stanowisko:

Administrator w Dziale IT

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z działaniem systemów informatycznych,
  • zarządzanie systemami Linux/Windows,
  • obsługa serwerów fizycznych oraz wirtualnych,
  • rozwiązywanie problemów sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa IT(wsparcie przez 3 linie),
  • tworzenie i monitorowanie systemów (we współpracy z komórką odpowiedzialną),
  • prowadzenie dokumentacji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze zarządzanymi serwerami,
  • wdrażanie nowych usług i rozwiązań odpowiadającym potrzebom biznesowym,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz utrzymanie bezpieczeństwa systemu,
  • współpraca z wyższymi liniami wsparcia, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi,
  • współpraca z sekcją wykonującą backupy oraz testowanie ich po odtworzeniu,
  • automatyzacja powtarzalnych czynności administracyjnych,
  • zarządzanie uprawnieniami,
  • wsparcie użytkowników końcowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów Linux/Windows/ Windows Server,
  • praktyczna znajomość działania sieci (LAN, WAN, WLAN, VPN),
  • znajomość zagadnień bazodanowych, pod względem umiejętności czytania logów i rozwiązywania
    prostych problemów (wsparcie przez 3 linię) silników takich jak: MS SQL Server, PostgreSQL, MariaDB, MongoDB, Redis,
  • podstawowa znajomość obsługi: Ranchera, Kubernetesa, GIT,
  • znajomość Active Directory, DNS, DHCP,
  • podstawowa znajomość języka SQL.

mile widziane

  • Doświadczenie Zawodowe: min. 1 rok,
  • znajomość AWS, GCP, Azure DevOps,
  • podstawowa umiejętność korzystania z Terraforma, Helma, Ansible,
  • podstawowa znajomość VMware.

to oferujemy

  • możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę, bądź kontrakt B2B,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę),
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie