Stanowisko:

Specjalista ds. Innowacji

Dla zespołu specjalistów z dziedziny IT w Rossmannie, nie ma rzeczy niemożliwych. Tworzymy i wdrażamy nowe, udoskonalamy to, co uznane za dobre. Realizujemy projekty IT z dużym zaangażowaniem i kreatywnym podejściem. Podstawą wielu naszych działań jest innowacja, dzięki niej świadomie opracowujemy i testujemy oryginalne strategie. Ciekawi Cię, jak Rossmann podchodzi do procesu innowacji?

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i koordynowanie procesu innowacji w firmie, w tym zapewnienie efektywnej komunikacji i współpracy między różnymi działami i zespołami,
  • analiza trendów pod kątem innowacji na rynku, identyfikacja nowych możliwości i pomysłów na innowacyjne rozwiązania,
  • koordynacja współpracy z akceleratorami i organizacjami rozwijającymi przedsiębiorczość w celu pozyskiwania wsparcia i zasobów dla projektów innowacyjnych,
  • analiza konkurencji, monitorowanie działań konkurencyjnych firm w zakresie innowacji i identyfikacja obszarów do poprawy,
  • weryfikacja i monitorowanie wskaźników kluczowych (KPI) dotyczących innowacji, oraz raportowanie wyników zarządowi.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w analizie trendów,
  • umiejętność analizy danych i raportowania,
  • umiejętność zbierania informacji poprzez zadawanie wnikliwych pytań, zgłębianie informacji, obserwację,
  • zdolność do nieszablonowego myślenia oraz odkrywania nieoczekiwanych powiązań pomiędzy faktami,
  • zdolność szukania inspiracji w pomysłach lub rozwiązaniach stosowanych w innych branżach biznesu,
  • umiejętne budowanie skojarzeń poprzez łączenie różnych wątków i idei,
  • otwartość do nawiązywania nowych kontaktów i umiejętne budowanie sieci kontaktów.

to oferujemy

  • możliwość współpracy w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość skorzystania z pakietu 50% kosztów uzyskania przychodu (przy umowie o pracę),
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach Tribes,
  • przestrzeń do eksperymentowania,
  • współpracę opartą na wartościach. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • przyjazną atmosferę, zarówno w pracy jak i w Game Room,
  • catering w biurze,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie