Stanowisko:

Specjalista ds. Monitoringu i Automatyzacji IT

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami Windows Server / Linux,
  • utrzymanie i konfiguracja systemów monitorujących systemy IT,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • przekazywanie wiedzy z obszaru monitoringu zespołom z Dziale IT,
  • konfiguracja monitoringu,
  • automatyzacja obsługi incydentów według zdefiniowanej procedury,
  • praca nad definiowaniem standardów monitorowania aplikacji,
  • współpraca z dostawcami systemów monitorujących IT.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów monitorujących np. PRTG / Zabbix / DataDog / Grafana,
  • znajomość systemu operacyjnego Windows Server / Linux,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • umiejętność pracy zarówno w zespole oraz samodzielnej realizacji zadań,
  • doświadczenie w administrowaniu, tworzeniu rozwiązań informatycznych lub utrzymaniu systemów IT,
  • znajomość języków skryptowych np. PowerShell lub Python,
  • znajomość platform klasy Obesrvability.

mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie