Stanowisko:

Lider Zespołu IT

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem produktowym,
  • zbieranie, przegląd potrzeb użytkowników końcowych i interesariuszy,
  • budowanie ścieżki rozwoju produktu,
  • zarządzanie backlogiem produktu,
  • poszukiwanie rozwoju środowiska F&R,
  • komunikacja z zespołem deweloperskim,
  • optymalizacja istniejących procesów,
  • organizacja pracy w Azure DevOps,
  • planowanie ścieżki rozwoju zespołu deweloperskiego i utrzymaniowego,
  • dbanie o wysoki poziom SL środowiska F&R,
  • ciągłe usprawnienia pracy zespołu w oparciu o wskaźniki KPI,
  • organizacja spotkań SCRUM-owych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w procesie wytwarzania i utrzymywania rozwiązań IT,
  • umiejętność pracy w metodykach zwinnych,
  • doświadczenie w obszarze analityki danych,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość Azure DevOps / TFS,
  • znajomość platform cloudowych, np. AWS, GCP.

oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej.

Dodatkowo przy umowie o pracę:

  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie