Administrator Systemów Microsoft

Twój zakres obowiązków

  • administracja i zarządzanie systemami operacyjnymi Windows Server 2012-2019,
  • deployment, konfiguracja oraz obsługa środowisk serwerowych,
  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych,
  • tworzenie skryptów automatyzujących,
  • usuwanie awarii i incydentów w infrastrukturze serwerowej,
  • analiza problemów wydajnościowych aplikacji i infrastruktury,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • znajomość systemu Windows Serwer 2012-2019 na poziomie administracyjnym (MCSA, NLB, IIS, DNS, DHCP),
  • znajomość środowiska Vmware vSphere,
  • umiejętność pisania skryptów PowerShell.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Ansible oraz Terraform,
  • znajomość zagadnień i protokołów sieciowych,
  • znajomość narzędzi Azure DevOps,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z public cloud (AWS, GCP).​​​​​
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie