Kierownik Projektów IT

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów od strony zespołu IT,
  • codzienna komunikacja z członkami zespołów projektowych,
  • koordynacja prac z zespołami i działami wspierającymi realizację projektów,
  • raportowanie statusu i ryzyka prowadzonych projektów, rozwiązywanie powstałych problemów,
  • reprezentowanie zespołu projektowego przed managementem,
  • synchronizacja zadań i zarządzanie zależnościami pomiędzy projektami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne,
  • minimum 4-letnie doświadczenie pracy w podobnym obszarze,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami kaskadowymi (waterfall) oraz zwinnymi (agile),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • samodzielność oraz determinacja w dążeniu do celu,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • znajomość metodyk prowadzenia projektów (Prince2, PMBOK lub inna),
  • dobra znajomość oprogramowania wspierającego zarządzanie projektami lub wspomagającego proces wytwarzania oprogramowania (MS Project, Trello, TFS, Jira, Confluence),
  • doświadczenie w pracy w dużym przedsiębiorstwie handlowym lub logistycznym,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę/B2B.