Specjalista ds. Zarządzania Licencjami

zadania

  • zarządzanie zgodnością licencyjną posiadanych i używanych produktów,
  • zarządzanie rejestrem oraz prowadzenie inwentaryzacji oprogramowania,
  • zarządzanie umowami licencyjnymi dotyczącymi oprogramowania,
  • zarządzanie cyklem życia licencji,
  • aktywne uczestnictwo w audytach zewnętrznych,
  • samodzielne przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • rekomendacja działań optymalizujących wykorzystanie licencji.

oczekiwania

  • doświadczenia w zarządzaniu licencjami oraz umowami licencyjnymi,
  • doświadczenia i wiedzy z zakresu modeli licencjonowania,
  • umiejętności analitycznych z zakresu zbierania danych i ich późniejszej analizy,
  • doświadczenia w współpracy z vendorami,
  • umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • stabilną współpracę – zatrudniamy ponad 300 osób w IT,
  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów,
  • dofinansowanie do nauki języków,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu,
  • game room.