Tester Automatyzujący

Twój zakres obowiązków

  • rozwój automatyzacji testów w Dziale IT Rossmann SDP,

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych w odniesieniu do dokumentacji i wymagań,

  • wybór i selekcja przypadków/scenariuszy testowych pod testy regresji,

  • uruchamianie, implementacja w Pipeline-y i utrzymanie testów automatycznych,

  • monitorowanie rezultatów wykonywanych testów,

  • przygotowywanie i analiza raportów z przeprowadzonych testów,

  • współpraca w ramach SCRUM-owych zespołów deweloperskich.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji przypadków i scenariuszy testowych,

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w rozwijaniu testów automatycznych,

  • znajomość narzędzi automatyzacji testów - frameworki bazujące na Selenium/Appium, Cypress.io, Katalon Studio,

  • znajomość narzędzi: Confluence, Jenkins, Postman, Azure DevOps, TestRail, JMeter,

  • języki programowania: Java, JavaScript, Python, C#,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną i biznesową,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dokładność, cierpliwość i wytrwałość.

oferujemy

  •      niezależny zespół testerski,
  •      biblioteka testera oprogramowania.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie