Data Scientist

Twój zakres obowiązków

  • budowa nowych, rozwój i optymalizacja produktów opartych na machine learning i dużych zbiorach danych,

  • rozwój narzędzi i bibliotek wspierających Data Science,

  • tworzenie prototypów i przeprowadzanie eksperymentów,

  • współpraca z inżynierami MLOps.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z metodami ML (klasyfikacja, regresja), metodami NLP,

  • doświadczenie w projektach data science w zakresie przygotowania cech, ewaluacji modeli i monitorowania ich jakości,

  • znajomość języka Python w tym bibliotek: Pandas, Scikit-Learn,

  • praktyczna znajomość SQL, GIT, docker i linux (cmd),

  • praktyczne rozumienie procesów MLOps,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość: MLflow, Kubeflow, Airflow, Spark, AWS,

  • zorientowanie na szczegóły i dbałość o tworzone produkty.

Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie