Stanowisko:

Analityk Danych w Sekcji Systemów Big Data

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie prototypu transformacji danych na wczesnym etapie projektu, wystawianie próbek danych,

  • tworzenie logiki testującej jakość danych i analiza zgłoszeń związanych z jakością danych,

  • ujednolicanie pojęć biznesowych i wypracowywanie jednolitych miar wykorzystywanych w analityce firmy,

  • ciągła współpraca z zespołem w standardzie Agile,

  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Danych,
  • doświadczenie w pracy na środowiskach bazodanowych i dużych zbiorach danych ,
  • biegła znajomość SQL,
  • znajomość Excel’a,
  • samodzielność, dokładność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych.

oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie