Senior Developer C#

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole nad wieloma projektami w obszarze HR opartymi o:  Angular, C#, Entity Framework,
  • realizacja wymagań biznesowych,
  • dbałość o poprawność i wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji,
  • wzmocnienie Teamu programistycznego swoim doświadczeniem, zaangażowaniem.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach : Angular, C#, Entity Framework,

  • znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS-SQL,

  • praktyczna wiedza z projektowania relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL Server,

  • znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dokładność, cierpliwość i wytrwałość.

zatrudnionym osobom oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu,
  • możliwość pracy zdalnej.
Lokalizacja:
Łódź, ul. Wersalska 75/77, woj. łódzkie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma