Regionalny Kierownik HR (woj. mazowieckie i świętokrzyskie)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i partnerstwie,
  • wsparcie dla managerów w procesie zarządzania zespołami,
  • diagnozowanie i pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
  • dbałość o pozytywną atmosferę pracy, motywację oraz zaangażowanie wśród pracowników,
  • wspieranie organizacji i jej wartości poprzez integrowanie procesów i potrzeb biznesowych z dobrą atmosferą pracy oraz potrzebami ludzi,
  • promowanie i wdrażanie nowych inicjatyw z obszaru HR,
  • wspieranie procesów zmiany,
  • udział w projektach HR,
  • budowanie rekomendacji działań w oparciu o aktywną analizę danych i wyciągane wnioski,
  • monitorowanie procesu rekrutacji, adaptacji i rozwoju nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze HR (role: HRBP/koordynator),
  • praktyczne doświadczenie w obszarach: budowania efektywnych relacji biznesowych, szkoleń, rekrutacji, coachingu, zarządzania,
  • praktyczna znajomość prawa pracy,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • otwartość na ludzi i empatia,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B.

oferujemy

  • pracę wśród ludzi, którzy lubią swoją firmę i tworzą zespół,
  • otwartość na świat, różnorodność, zmiany oraz rozwój,
  • możliwość wspierania wielu inicjatyw dobroczynnych, bo w Rossmannie „Pomagamy jak umiemy”,
  • samochód służbowy jako narzędzie pracy.