Kierownik Działu Rekrutacji i Szkoleń - Drogerie

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii w obszarze rekrutacji i szkoleń zgodnie z celami biznesowymi firmy w podległym obszarze,

  • opracowywanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania kandydatów (w tym   prognozowanie i zarządzanie procesami rekrutacyjnymi w podległym obszarze), przy ścisłej współpracy z HRBP,

  • inicjowanie, tworzenie i prowadzenie nowych projektów szkoleniowo - rozwojowych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe,

  • badanie efektywności działań szkoleniowo-rozwojowych i ich modyfikacja,

  • zarządzenie budżetem,

  • przygotowywanie analiz i raportów dot. podległego obszaru,

  • zarządzanie podległym zespołem.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy o podobnym obszarze odpowiedzialności (mile widziane w branży retail),
  • wykształcenie wyższe (ZZL, Psychologia, ekonomia, zarządzanie),
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu szkoleń i programów rozwojowych,
  • znajomość trendów na rynku szkoleniowym i kierunków rozwoju tego rynku,
  • umiejętność zarządzania projektami i kreatywne podejście do realizowanych zadań,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zespołu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wychodzenie z inicjatywą i samodzielność w działaniu,
  • otwartość, pozytywne nastawienie, umiejętność budowania relacji,
  • znajomość języka angielskiego min. na B1.

oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,
  • szkolenia w obszarach kierunkowych, narzędziowych oraz miękkich,
  • niezbędne narzędzia pracy m.in.: samochód i telefon służbowy, komputer.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma