Stanowisko:

Osoba do Wsparcia Biura Działu Inwestycji - Sklepy

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów i zleceń w ramach realizowanych inwestycji i projektów,

  • rozliczanie finansowo-księgowe zleconych prac i zrealizowanych dostaw,

  • bieżąca współpraca z kontrahentami, pracownikami terenowymi oraz innymi działami naszej firmy,

  • współpraca z urzędami,

  • koordynowanie obiegu dokumentów działowych,

  • udział w spotkaniach projektowych i działowych.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzin,

  • ukończone studia lub w trakcie realizacji (preferowany ostatni rok studiów),

  • otwartość na dłuższą współpracę,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywanych zadaniach,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów i osiąganie celów,

  • znajomość programów pakietu MS Office: Outlook, Excel, Word, Power Point, Teams.