Specjalista ds. Administrowania Nieruchomościami

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie lokalami na podstawie umów najmu, wypełnianie postanowień i terminów w nich zawartych (praca biurowa),
  • współpraca z urzędami w całej Polsce w zakresie uzyskiwanych decyzji urzędowych,
  • sporządzanie aneksów/porozumień regulujących bieżące sprawy administracyjne,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem lokali – współpraca z pracownikami drogerii,
  • bieżąca aktualizacja bazy danych związanych z umowami najmu,
  • prowadzenie korespondencji i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami.

nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z zarządzaniem nieruchomościami,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność interpretowania informacji zawartych w Księgach Wieczystych, KRS, aktach notarialnych,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.