Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zabezpieczeń Technicznych Magazynu

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań związanych z zarządzaniem elektronicznymi systemami zabezpieczenia technicznego, między innymi: systemem sygnalizacji włamania i napadu, systemem kontroli dostępu, systemem telewizji dozorowej oraz systemem wydawania kluczy w obiektach,

  • utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników systemów,

  • koordynowanie prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,

  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi,

  • zgłaszanie potrzeb zakupowych, przeprowadzanie badania rynku oraz przygotowywanie wniosków zakupowych w zakresie wykonywanych zadań,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia oraz informowanie przełożonych o zdarzeniach związanych lub mogących mieć związek z ochroną wybranych obiektów,

  • opracowywanie raportów z naruszeń stref bezpieczeństwa kontrolowanych przez systemy zabezpieczenia technicznego,

  • uczestnictwo w opracowywaniu dokumentów związanych z funkcjonowaniem systemów ochronnych obiektów.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych,

  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word,

  • obsługa narzędzi służących do wspierania analizy i raportowania w systemach bezpieczeństwa,

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość problematyki systemów zabezpieczenia technicznego (SKD, SSWiN),

  • uprawnienia elektryczne,

  • wysoka kultura osobista oraz otwartość na współpracę z różnymi działami firmy.

to oferujemy

  • umowę o pracę,
  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,
  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),
  • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),
  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,
  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.
Lokalizacja:
Łódź, woj. łódzkie