Młodszy Analityk Procesów Obrotu Towarowego

Twój zakres obowiązków

  • analiza wyników inwentaryzacyjnych,
  • analiza procesów wydań towarów z magazynu,
  • analiza poprawności stoków w sklepach.

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacji pracy,
  • nastawienie na współpracę i realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • znajomość SQL – mile widziana,
  • wykształcenie wyższe;  Matematyka, Ekonometria I Statystyka, Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej.

oferujemy

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,
  • rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy,
  • służbowy laptop.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Stabilna firma