Osoba do Wsparcia Koordynatora Projektów w Dziale Inwestycji

Twój zakres obowiązków

  • udział w spotkaniach projektowych i koordynacyjnych,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • opracowywanie dokumentów związanych z rozpoczęciem robót budowlanych,
  • udział w spotkaniach negocjacyjnych związanych z wyborem Wykonawców prac budowlanych bądź remontowych,
  • koordynacja Wykonawców przy pracach remontowych i budowlanych,
  • przygotowywanie zleceń i umów,
  • nadzór nad przebiegiem prac budowlanych i remontowych,
  • stałe poszerzanie wiedzy w zakresie materiałów i technologii w budownictwie.

Nasze wymagania

  • około 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (np. Inżyniera Budowy),
  • znajomość procedur budowlanych,
  • znajomość obiegu dokumentacji na budowie,
  • wiedza dotycząca przepisów BHP przy realizacji robót budowlanych,
  • doświadczenie na budowie przy realizacji co najmniej jednego obiektu kubaturowego,
  • biegła obsługa programu AutoCAD, MS Project.

to oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie na okres kilku miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy),
  • możliwość rozwoju i nauki pod okiem profesjonalistów podczas realizacji ciekawych projektów,
  • dobrą atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole.