Specjalista ds. Personalnych

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • obsługa procesów zatrudnienia, zmian warunków zatrudnienia, rozwiązywania umów,
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz zleceniobiorców,
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze zwolnieniami lekarskim, rodzicielstwem,
  • sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • sporządzanie informacji PIT-11, ERP-7, RMUA,
  • obsługa pracowników w zakresie płacowym,
  • obsługa pracowników w zakresie kadrowym,
  • kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników w różnych systemach oraz okresach rozliczeniowych,
  • inne zadania definiowane przepisami prawa pracy (np. przygotowanie zaświadczeń dla instytucji zewnętrznych, w tym US, ZUS, Kancelarii Komorniczych i innych),
  • współpraca merytoryczna podczas kontroli organów administracji publicznej – PIP, US, ZUS,
  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń dla dużej liczby zróżnicowanych składników,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość przepisów kodeksu pracy oraz innych ustaw związanych ze świadczeniami pracowniczymi,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, Word,
  • doświadczenie w pracy z programami kadrowo-płacowymi,
  • mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców.

oferujemy

  • dedykowanego opiekuna wdrożenia,
  • dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi pracy.