Stanowisko:

Kierownik Projektu Budowlanego w Dziale Inwestycji Sklepy

Praca na terenie województw: woj. zachodniopomorskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie, woj. dolnośląskie.

Twój zakres obowiązków

  • ocena możliwości adaptacji lokali na obiekty handlowe,
  • czynny udział i nadzór nad procesem przygotowania dokumentacji projektowej,
  • analiza kosztów inwestycyjnych, przygotowywanie budżetu,
  • uzyskiwanie niezbędnych zgód i pozwoleń,
  • nadzór nad prowadzonymi pracami adaptacyjnymi,
  • udział w projektach modernizacyjnych oraz rozwojowych prowadzonych w ramach firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie zarządzania procesem adaptacji powierzchni sklepowych (min. 3 lata)
  • uprawnienia budowlane wykonawcze do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie,
  • biegła znajomość Prawa Budowlanego oraz przepisów wykonawczych z zakresu budownictwa i planowania przestrzennego,
  • znajomość rynku wykonawców nieruchomości komercyjnych,
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych oraz formalno-prawnych związanych z procesem realizacji inwestycji.
  • ukierunkowanie na osiąganie celów, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i decyzyjność,
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B (codzienna praktyka).

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w nowatorskich projektach.