Stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków

  • pisemna i telefoniczna obsługa zgłoszeń klientów drogerii,
  • kreowanie, wdrażanie i zapewnianie wysokich standardów obsługi,
  • poszukiwanie nowych, proklienckich rozwiązań,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • udział w projektach związanych z optymalizacją procesów,
  • raportowanie i tworzenie prezentacji na potrzeby wewnętrzne,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta w mediach społecznościowych,
  • umiejętność redagowania czytelnych i wyczerpujących wypowiedzi pisemnych,
  • dbałość o stylistykę i poprawność językową tworzonych treści,
  • mile widziane doświadczenie w copywritingu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie.
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała organizacja pracy, również pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godz. 8-16, 9-17, 10-18) oraz w soboty.