Stanowisko:

Pracownik Działu Księgowości

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, analizowanie i księgowanie faktur firmowych,
  • rozliczanie sprzedaży,
  • ustalanie sald z dostawcami,
  • uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych,
  • bieżący kontakt z klientem wewnętrznym w sprawach księgowo-finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane technikum lub liceum ekonomiczne),
  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość środowiska MS Office (Ms Word i Ms Excel),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SAP,
  • komunikatywność,
  • rzetelność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,
  • rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy.