Stanowisko:

Ekspert ds. Usprawnień Procesów Księgowo - Finansowych

Twój zakres obowiązków

  • identyfikowanie obszarów do usprawnień w wyniku bliskiej współpracy z działem finansowo-księgowym, kontrolingowym, oraz dyrektorem finansowym,
  • optymalizacja, cyfryzacja i automatyzacja procesów finansowych,
  • zbieranie wymagań biznesowych oraz zaleceń z audytów,
  • opracowywanie rekomendacji, analiz i wniosków wspierających i zwiększających efektywność procesów, projektów i operacji biznesowych,
  • sporządzanie dokumentacji na potrzeby wdrażania i monitorowania zmian,
  • przykładowe obszary do optymalizacji: wydatki służbowe, cyfryzacja faktur (EDI/KSeF).

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu usprawnień,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi umożliwiających optymalizację procesów (np. MS Office, Visual Basic, SQL, lub innych),
  • ogólna wiedza z zakresu finansów/księgowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację m.in. podczas audytów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • proaktywna postawa i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość SAP-a w zakresie analizy danych i raportów.