Stanowisko:

Pracownik Działu Organizacji Promocji

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zarządzanie zakupami artykułów niehandlowych/gratisów we współpracy z klientami wewnętrznymi,
  • analiza trendów, działań konkurencji, potrzeb klientów i rynku dostawców w celu znalezienia najciekawszych i najlepszych propozycji i ofert,
  • identyfikowanie potencjalnych dostawców,
  • prowadzenie procesów ofertowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • wybór najlepszych dostawców pod względem ceny, jakości oraz zgodności z wymogami klienta wewnętrznego,
  • zarządzanie dostawcami artykułów niehandlowych/gratisów (w tym budowanie relacji),
  • doskonalenie procesów w obszarze zakupów i współpracy z klientami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel),
  • znajomość procesów, narzędzi i systemów zakupowych,
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • umiejętność planowania i realizacji zadań,
  • kreatywność, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów zakupowych.