Stanowisko:

HR Business Partner

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii polityki personalnej, oraz koordynowanie i wdrażanie procesów HR-owych,
  • bezpośrednia współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji zadań w obszarze HR: rekrutacja, zatrudnienie, adaptacja,  rotacja, planowanie zatrudnienia, rozwój pracowników, szkolenia,  zakończenie zatrudnienia itp.,
  • kompleksowe prowadzenie działań rekrutacyjnych w podległym obszarze, oraz wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie strategii pozyskiwania kandydatów,
  • wsparcie i doradztwo dla kadry menedżerskiej i pracowników m.in. w procesie zarządzania zmianą, zarządzania konfliktem, coaching, udzielania informacji zwrotnej,
  • udział w projektach HR.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze związanym z prowadzeniem szkoleń, rekrutacji i pracy z kadrą menedżerską,
  • samodzielność i elastyczność w działaniu,
  • umiejętność przekonywania do nowych rozwiązań i argumentacji swoich decyzji,
  • łatwość w budowaniu relacji,
  • pozytywna postawa i energia do działania.

Oferujemy

  • auto służbowe,
  • laptop,
  • telefon komórkowy.