Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administrowania Nieruchomościami

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja zapisów umów najmu, wprowadzanie danych do systemu,
  • administrowanie umowami najmu i wypełnianie postanowień w nich zawartych,
  • nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentacji,
  • wsparcie biurowe i administracyjne Działu ekspansji,
  • bieżąca aktualizacja bazy danych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność czytania dokumentacji,
  • skrupulatność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na współpracę i elastyczność w działaniu,
  • wysoka kultura osobista.
Lokalizacja:
Będzin, Piłsudskiego 53, woj. śląskie