Stanowisko:

Analityk w Dziale Ekspansji

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i bieżąca analiza rynku retail i nieruchomości komercyjnych,
  • zbieranie danych z różnych źródeł wewnętrznych i zewnętrznych oraz tworzenie raportów,
  • prezentowanie wniosków i rekomendowanie rozwiązań,
  • udział w spotkaniach na wysokich szczeblach zarządczych,
  • wsparcie w procesach decyzyjnych na podstawie zgromadzonych danych,
  • analiza rentowności wdrażanych projektów,
  • udział w budowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze rozwoju sieci.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomiczne, informatyczne, matematyczne),
  • doświadczenie w budowaniu raportów, prezentowaniu wyników i rekomendacji,
  • znajomość zagadnień bazodanowych oraz MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • mile widziana znajomość systemów GIS,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • nastawienie na współpracę.